Ook adviesbureaus in zwaar weer.
De in 2008 gefuseerde Prismant, CC Zorgadviseurs en Walvis Consulting Group hebben nadat de resultaten van 2009 bekend taakten,
Ook adviesbureaus in zwaar weer.
De in 2008 gefuseerde Prismant, CC Zorgadviseurs en Walvis Consulting Group hebben nadat de resultaten van 2009 bekend taakten, een verlies van € 3 miljoen, surseance van betaling aangevraagd en gekregen.
De slechte resultaten zijn volgens de organisaties vooral het gevolg van de teruglopende vraag naar hun diensten en de mislukte verkoop van een kantoorpand.
De NVZ adviseert ziekenhuizen die een overeenkomst met Prismant hebben gesloten over de levering van informatieproducten en diensten om duidelijke afspraken te maken met Prismant
over de daadwerkelijke levering daarvan en de voldoening van de daarvoor verschuldigde
vergoeding.
De organisaties leverden onderzoeks- consultancy- en informatiediensten in de markt van zorg en welzijn, onder meer in opdracht van de NVZ en Dutch Hospital Data (DHD).